Kurumsal

Biz Kimiz?

HAKKIMIZDA

2012 yılında Türkiye’nin ilk Dijital Medya Yönetimi şirketlerinden biri olarak yola çıktığımızda, toplam nüfusumuzun internet kullanımı %40, sosyal medya kullanımı %25 civarındayken bugün ülkemizde internet kullanımı %83’ü sosyal medya kullanımı %77’leri geçmiş ve aktif sosyal medya kullanıcı sayısı 45 milyona yaklaşmış durumda. Aynı yükseliş yalnızca ülkemiz için değil tüm dünya için geçerli. Dijital dünyanın giderek etrafımızı sardığını görmeye devam edeceğiz. Çünkü hayatımızı pek çok alanda kolaylaştırıyor.

Bizler de Advert House olarak her yıl kendimizi, kullandığımız ekipman ve yazılımları yenileyerek, günümüzün gerekliliklerine adapte oluyoruz. Bugün geldiğimiz noktada Türkiye’deki bir ürünü dünyanın istediğimiz noktasına pazarlayabiliyor, internet kullanıcılarını yaş aralıkları, ilgi alanları, eğitim ve gelir seviyeleri gibi pek çok farklı alanda segmente edebiliyor, müşterilerimizin bütçelerini çok daha verimli kullanabiliyoruz.

Şirket bünyemizde yer alan metin yazarlarımız, grafik tasarım uzmanlarımız, video prodüksiyon uzmanlarımız, Arapça ve İngilizce konuşan ülkeler için pazarlama faaliyetleri gerçekleştiren ana dili Arapça ve İngilizce olan pazarlama uzmanlarımızla bugün sağlıktan perakendeye, tekstilden otomotive pek çok farklı sektörde müşterilerimizin marka bilinirliğini ve satışlarını arttırmak için çalışıyoruz.

İşletmeyi doğru analiz eden, güçlü stratejiler oluşturarak, kreatif içerikler üreten uzman kişilerle çalışmak başarıyı getirir. Enerjik ekibimizle aramıza katılacak müşterilerimiz için yeni başarı hikayeleri yazmaktan mutluluk duyacağız. Sizde hala dijital dünyaya adapte olmadıysanız, nereden başlayacağınızı, nasıl ilerleyeceğinizi bilmiyorsanız bir kahvemizi içmeye, istişare etmeye bekleriz.

Parkan Uzaslan
Genel Müdür

info-image-1