Twitter Reklamları

Neler Yaparız?

Twitter Reklamları

Birçok farklı özelliği olan Twitter ülkemizde ve dünya genelinde yoğun olarak kullanılan sosyal medya ağları arasında yer alıyor. Türkiye’de de 10 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunuyor.

Düşük maliyetli, hızlı yayılan, kolay erişim sağlanan ve ölçülebilir Twitter reklamları ile gündemi Twitter’dan takip eden hedef kitlenize yaratıcı reklamlar ile ulaşabilirsiniz.

Twitter Reklam Modelleri Nelerdir?

Sponsorlu Gündem (Promoted Trend)

Bu reklam türleri kısa süreli kampanyalarda en yüksek kullanıcı sayısına ulaşabilmenizi sağlar. Bu reklam modelinde belirlediğiniz, #hashtag Trend Topic listesinde 24 saat boyunca en üstte yer alabiliyor.

Sponsorlu Tweet (Promoted Tweet)

Henüz sizi takip etmemiş kullanıcılara mesajlarınızı iletmenizi sağlar. Belirlediğiniz anahtar kelimeler, kullanıcılar tarafından aratıldığında sizin hazırladığınız Tweet arama sonuçlarında gösterilir.

Sponsorlu Hesap (Promoted Account)

Sponsorlu Hesap uygulaması, takipçi sayısını arttırmaya yönelik reklam modelidir.

Web Sitesi Tıklamaları (Web Site Cards)

Web sitenizin trafiğini ve web sitenizden sağladığınız satışları artırmak için en ideal reklam modeli, web sitesi tıklamalarıdır.

Uygulama Yükleme ve Etkileşim (App installs)

Bu reklam modeli, Twitter haber kaynağında yayınlanan reklamlar ile mobil kullanıcıların uygulamanızı indirmesine olanak sağlar.

info-image-4